Pozvánka na XXVIII. Valnou hromadu SČSF

Milí členové Spolku českých studentů farmacie,

 

dovolte mi pozvat vás na XXVIII. Valnou hromadu SČSF, která se uskuteční ve středu 18.5.2016 od 18:00 v prostorách Salonku 35 kolejí Na Kotli.

 

Hlavním bodem programu Valné hromady bude především volba nových členů Výboru a ustanovení členů Revizní komise Spolku pro nadcházející akademický rok. Dále také kontrola činnosti stávajícího Výboru, kontrola rozpočtu SČSF a schválení podpory navrhovaných projektů pro příští rok. Nedílnou součástí letošní Valné hromady je rovněž projednání návrhů na změny a úpravy Stanov SČSF (viz níže).

 

 

Máte-li zájem o kandidaturu na některou z volených či nevolených pozic a tím i aktivnější zapojení do aktivit Spolku, prosíme vás o vyplnění přihlášky a odeslání na emailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do úterý 17.5.2016, 18:00 h.

 

S radostí v našem týmu přivítáme všechny zájemce o dění v naší studentské organizaci, jak tváře staré, tak nováčky na volené pozice: Prezident, Viceprezident pro vnitro, Viceprezident pro zahraničí, Viceprezident pro PR, Viceprezident pro vzdělávání, Tajemník, Pokladník a Člen Revizní komise.

 

Pokud se do dění chcete zapojit postupně a přispět k fungování Spolku významnou měrou na pozici specifičtěji soustředěné právě na vaše zájmy, a to na pozici koordinátora ať už pro vnitro, tak pro zahraničí, chcete získat nové kontakty, přátelství, zkušenosti a zažít plno zábavy, přihlaste se na některou z nevolených pozic.

 

Hledá se:

Alumni koordinátor, Grafik, IT koordinátor, Party koordinátor, SUUK delegát, Student Exchange Officer, National IMP Coordinator, Twinnet Coordinator.

 

Pozvánka s programem

Přihláška na volenou pozici

Přihláška na nevolenou pozici

Medailonky - volené funkce

Medailonky - nevolené funkce

 

Návrhy Výboru 2015/2016 na změny a úpravy Stanov Spolku

Velice důležitým bodem jednání na letošní Valné hromadě budou úpravy a změny Stanov a to jednak z důvodu uvedení do souladu s Novým občanským zákoníkem 2014 (NOZ 2014) a jednak z věcných a funkčních podnětů členů. K projednání příslušných změn a úprav jsou Výborem předem připraveny následující materiály:

Kandidátní listiny: 

Přihlášky členů SČSF na volené pozice:

 

Přihlášky členů SČSF na nevolené pozice:

 

Budeme velice rádi, přijdete-li na Valnou hromadu a ohlédnete se s námi za akademickým rokem 2015/2016, který se pomalu a jistě blíží ke konci, a budete-li se s námi podílet na dalším rozvíjení Spolku v nadcházejícím roce.

 

Váš výbor SČSF 2015/2016.