Pozvánka na XXVIII. Valnou hromadu SČSF

Milí členové Spolku českých studentů farmacie,

 

dovolte mi pozvat vás na XXVIII. Valnou hromadu SČSF, která se uskuteční ve středu 18.5.2016 od 18:00 v prostorách Salonku 35 kolejí Na Kotli.

 

Hlavním bodem programu Valné hromady bude především volba nových členů Výboru a ustanovení členů Revizní komise Spolku pro nadcházející akademický rok. Dále také kontrola činnosti stávajícího Výboru, kontrola rozpočtu SČSF a schválení podpory navrhovaných projektů pro příští rok. Nedílnou součástí letošní Valné hromady je rovněž projednání návrhů na změny a úpravy Stanov SČSF (viz níže).

 

 

Máte-li zájem o kandidaturu na některou z volených či nevolených pozic a tím i aktivnější zapojení do aktivit Spolku, prosíme vás o vyplnění přihlášky a odeslání na emailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do úterý 17.5.2016, 18:00 h.

 

S radostí v našem týmu přivítáme všechny zájemce o dění v naší studentské organizaci, jak tváře staré, tak nováčky na volené pozice: Prezident, Viceprezident pro vnitro, Viceprezident pro zahraničí, Viceprezident pro PR, Viceprezident pro vzdělávání, Tajemník, Pokladník a Člen Revizní komise.

 

Pokud se do dění chcete zapojit postupně a přispět k fungování Spolku významnou měrou na pozici specifičtěji soustředěné právě na vaše zájmy, a to na pozici koordinátora ať už pro vnitro, tak pro zahraničí, chcete získat nové kontakty, přátelství, zkušenosti a zažít plno zábavy, přihlaste se na některou z nevolených pozic.

 

Hledá se:

Alumni koordinátor, Grafik, IT koordinátor, Party koordinátor, SUUK delegát, Student Exchange Officer, National IMP Coordinator, Twinnet Coordinator.

 

Pozvánka s programem

Přihláška na volenou pozici

Přihláška na nevolenou pozici

Medailonky - volené funkce

Medailonky - nevolené funkce

 

Návrhy Výboru 2015/2016 na změny a úpravy Stanov Spolku

Velice důležitým bodem jednání na letošní Valné hromadě budou úpravy a změny Stanov a to jednak z důvodu uvedení do souladu s Novým občanským zákoníkem 2014 (NOZ 2014) a jednak z věcných a funkčních podnětů členů. K projednání příslušných změn a úprav jsou Výborem předem připraveny následující materiály:

Kandidátní listiny: 

Přihlášky členů SČSF na volené pozice:

 

Přihlášky členů SČSF na nevolené pozice:

 

Budeme velice rádi, přijdete-li na Valnou hromadu a ohlédnete se s námi za akademickým rokem 2015/2016, který se pomalu a jistě blíží ke konci, a budete-li se s námi podílet na dalším rozvíjení Spolku v nadcházejícím roce.

 

Váš výbor SČSF 2015/2016.

 

 

Cesty farmacie - Klinická farmacie

V pořadí již druhá debata s absolventy v rámci dlouhodobého projektu pořádaného SČSF Cesty farmacie se v Nové posluchárně Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové uskutečnila ve středu 20. dubna 2016 od 17 hodin. Projekt si dává za cíl ukázat studentům farmacie, kam všude se mohou po absolutoriu dostat, čemu se věnovat, kým se stát. Tentokrát jsme zabrousili do odvětví klinické farmacie.

Po přivítání a úvodním slově prezidenta SČSF proběhlo představení hostů debaty – absolventů naší fakulty a odborníků v oboru klinická farmacie. Pozvání přijali: PharmDr. Šárka Erbanová, klinický farmaceut v Nemocnici Náchod; PharmDr. Martina Maříková, klinický farmaceut z Nemocniční lékárny FNHK; PharmDr. Iva Prokopová, Ph.D. z Oddělení klinické farmacie IKEM v Praze; prof. RNDr. Jiří Vlček, CSc., vedoucí katedry sociální a klinické farmacie na FaF UK v Hradci Králové a klinický farmaceut FNHK. Moderování diskuze se ujal student Petr Domecký.

kf2

Číst dál...

Klub lékárníků - mobilní operátor pro farmaceuty

Využijte nabídky Klubu lékárníků, jakoby jste již úspěšně absolvovali. Klub lékárníků umožňuje členům Spolku českých studentů farmacie využít své nabídky v plném rozsahu a se všemi výhodami.

Hlavní výhody naší nabídky:

Ceny již od 0,82 Kč/minuta

V každém tarifu neomezené volání v rámci naší sítě

Smlouva bez závazků a bez vstupních poplatků

Změna tarifu je možní 1x za měsíc a to zcela bezplatně

Využití nabídky také pro Vaše rodinné příslušníky

Nabídka je stejná pro všechny (je jedno zda u nás máte jedno nebo 10 telefonních čísel, výhody jsou pro každého zákazníka stejné)

Kompletní nabídku naleznete na www.klublekarniku.cz

 

 

Podpora studentských praxí a kongresů

I pro tento rok představenstvo České lékárnické komory odsouhlasilo podporu studentských praxí a kongresů. Vše podstatné a další bližší informace naleznete v souborech níže.

Dotazník - Podmínky pro lékárenství

Studenti

Témata pro praxe v nemocniční lékárně

Témata pro praxe ve veřejné lékárně

 

 

Další rozpis uskladňování lednic

Další možnost uskladnění lednic v místnosti A1-424

22.6. Po

Eliška

16:00 – 17:30

23.6. Út

David

14:00 – 16:00

25.6. Čt

Tina

15:00 – 17:00

26.6. Pá

Tina

12:00 – 14:00

29.6. Po

Terka T.

13:00 – 15:00

30.6. Út

Eliška

11:30 – 13:30

 Lednice pro uskladnění musí být:

  • Umytá
  • Odmrazená = suchá
  • Podepsaná (Jméno a kontaktní údaje) nejlépe lihovým fixem (aby nebylo možné nápis rozmazat nebo slepit)
  • Uložena osobou, která si ji i na začátku příštího semestru vyzvedne (lednice bude vydána proti stejnému podpisu)

Rudl pro lehčí přepravu si můžete vypůjčit u údržbářů kolejí (po schodech dolu pod menzu).

Do místnosti si také mimo lednic můžete ukládat mikrovlnné trouby, ale křesla a jiné další věci jsou zakázány.