VPUMF 2017

Milí studenti, drazí doktorandi,

již zítra - v úterý 4. 4. 2017 - se bude v koridoru FaF konat Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii, kde na Vás bude čekat více než 20 vystavovatelů, kteří pro Vás budou mít nespočet nabídek na konání praxe, pracovní nabídky po skončení Vašeho studia či možnostech navazujícího postgraduálního studia. Můžete se těšit na zástupce společností AGEL Lékárna, Alphega lékárny, BENU, Contipro, Dr. Max, EURES, Farmak, Gedeon Richter Marketing ČR, GSK, Lékárny IPC, MediTox, European PharmInvent, Pilulka Lékárna, ProfesKontakt, Sanovia, SÚKL, TETA drogerie a lékárny, TEVA, Zentiva, Zdravotnický holding Královehradeckého kraje s Královéhradeckou lékárnou. Dále se můžete dozvědět o společnostech Gepanet Solution, Lékárna U Bílého lva a Novo Nordisk. 

Dále bude možno navštívit stánek SČSF, kde Vám kolegyně poskytnou informace o možnostech vycestování na stáž či výměnný program a dalších zahraničních aktivitách.

Rovněž je nutno podotknout stánek EduComm, kde budete mít možnost prohlédnout si lidské tělo virtuálně zevnitř a zároveň soutěžit o tablet! Více informací se Vám dostane přímo na stánku.

Součástí programu Veletrhu budou i zajímavé přednášky o možnostech doktorského studia na FaF UK HK, představení České Lékárnické komory, přednáška o nezávislých lékárnách v ČR a rovněž zajímavý vhled do práce lékárníka u Lékařů bez hranic.

 

Registrace bude spuštěna přesně v 9 hodin. Tradičně zde obdržíte veletržní tašku s bookletem, zajímavými letáky některých společností a dalšími předměty!
 
Bližší informace naleznete na Fb události nebo na webu www.vpumf.cz
 
Program VPUMF
Těšíme se na vás již zítra v koridoru FaF!