Farmaceutická sekce VPUMF - 4.4.2017

Přečtěte si report z osmého ročníku Veletrhu pracovního uplatnění v medicíně a farmacii, pořádaného tradičně Spolkem českých studentů farmacie.

Dále bychom Vás poprosili o vyplnění dotazníku zpětné vazby, která pomůže udělat v příštím roce Farmaceutickou sekci VPUMFu ještě lepší! Najdete ho ZDE.

17637008 1307355169347809 2734735644555293593 o

Číst dál...

VPUMF 2017

Milí studenti, drazí doktorandi,

již zítra - v úterý 4. 4. 2017 - se bude v koridoru FaF konat Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii, kde na Vás bude čekat více než 20 vystavovatelů, kteří pro Vás budou mít nespočet nabídek na konání praxe, pracovní nabídky po skončení Vašeho studia či možnostech navazujícího postgraduálního studia. Můžete se těšit na zástupce společností AGEL Lékárna, Alphega lékárny, BENU, Contipro, Dr. Max, EURES, Farmak, Gedeon Richter Marketing ČR, GSK, Lékárny IPC, MediTox, European PharmInvent, Pilulka Lékárna, ProfesKontakt, Sanovia, SÚKL, TETA drogerie a lékárny, TEVA, Zentiva, Zdravotnický holding Královehradeckého kraje s Královéhradeckou lékárnou. Dále se můžete dozvědět o společnostech Gepanet Solution, Lékárna U Bílého lva a Novo Nordisk. 

Dále bude možno navštívit stánek SČSF, kde Vám kolegyně poskytnou informace o možnostech vycestování na stáž či výměnný program a dalších zahraničních aktivitách.

Rovněž je nutno podotknout stánek EduComm, kde budete mít možnost prohlédnout si lidské tělo virtuálně zevnitř a zároveň soutěžit o tablet! Více informací se Vám dostane přímo na stánku.

Součástí programu Veletrhu budou i zajímavé přednášky o možnostech doktorského studia na FaF UK HK, představení České Lékárnické komory, přednáška o nezávislých lékárnách v ČR a rovněž zajímavý vhled do práce lékárníka u Lékařů bez hranic.

 

Registrace bude spuštěna přesně v 9 hodin. Tradičně zde obdržíte veletržní tašku s bookletem, zajímavými letáky některých společností a dalšími předměty!
 
Bližší informace naleznete na Fb události nebo na webu www.vpumf.cz
 
Program VPUMF
Těšíme se na vás již zítra v koridoru FaF!

 

VPUMF 2016

Dne 5. a 6. dubna se konal VII. Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii, který společně organizuje Spolek českých studentů farmacie ve spolupráci s Asociací studentů medicíny. Farmaceutická sekce se konala v úterý a byla situována v koridoru Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, na druhý den veletrhu připadla medicínská sekce, na kterou návštěvníci mohli zamířit do vzdělávacího centra Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Farmaceutickou sekci zahájil v devět dopoledne svým proslovem děkan Farmaceutické fakulty UK v HK doc. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D., na něj navázal prezident Spolku českých studentů farmacie David Suchánek.  Poté již nic nebránilo studentům obcházet stánky vystavovatelů a prohlížet obsah veletržní tašky, kterou obdržel každý student při registraci. V tašce se nacházely kromě jiného i letáky některých vystavovatelů a veletržní booklet.

Studenti se také mohli těšit na dva workshopy. Prvním byl workshop na téma Jak se připravit na pracovní pohovor při hledání zaměstnání, který vedla Ing. Drahomíra Uvízlová a Lukáš Bartoň ze společnosti Zentiva a druhým seminář Efektivní hledání práce pod vedením paní Dany Lomové a paní Heleny Horálkové z personální agentury FALA.

Farmaceutické sekce Veletrhu pracovního uplatnění v medicíně a farmacii se zúčastnili tito vystavovatelé - Zentiva, Benu lékárna, Dr. Max, Agel lékárna, Teva, Johnson&Johnson, EUC, Contipro, Lékaři bez hranic, IPC, Lékárníci 95, MediTox, Neox Clinical Research, PharmInvent, Dr. Kulich Pharma.

Na závěr bych rád zkonstatoval, že letošní ročník veletrhu se velice zdařil a že prostředí koridoru fakulty je pro pořádání takovýchto akcí ideální. Za organizátory musím říct, že se již těšíme na další ročník. 

vpumf1

 

Číst dál...

Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii

Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii proběhl ve dnech 7.4. a 8.4.2015 v Hradci Králové. V úterý 7.4. proběhla farmaceutická sekce v Hotelu Černigov a ve středu 8.4. se konala medická sekce ve Výukovém centru Lékařské fakulty.

V den farmaceutické sekce zavítali studenti se podívat na mnohé vystavovatele, kteří jim přišli prezentovat svou společnost a seznámit je s budoucností a možnostmi, které jim nabízí. Studenti byli velmi zvídaví a nemohli se nabažit odpovědí. Někteří vystavovatelé byli až překvapeni takovým zájmem o informace.

Veletrh začínal v 9:00, kdy do Hotelu Černigov přišli první studenti zjišťovat, jací vystavovatelé na letošním VI. Veletrhu pracovního uplatnění jsou a jaké zajímavé přednášky si mohou vyslechnout.

Číst dál...

VI. VPUMF - doplňkové info

Milí studenti,
pokud váháte, zda se Vám po volném Velikonočním pondělí vyplatí jezdit 7.4. do Hradce "jen kvůli" VPUMFu, vězte, že...

...za prvé - OPRAVDU SE VÁM TO VYPLATÍ ;)
...za druhé - Farmaceutická sekce se 7.4. koná, jak již všichni víte, v Hotelu Černigov, což je přímo NAPROTI HLAVNÍMU NÁDRAŽÍ ;)
... což nahrává třetímu bodu - v hotelu jsme pro Vás zajistili MÍSTNOST PRO ZAVAZADLA!
... navíc PRVNÍCH 500 PŘÍCHOZÍCH obdrží tašku s materiály VPUMFu.

Takže už nemusíte váhat, zkrátka doražte! Farmaceutická sekce - úterý 7. dubna 2015, Hotel Černigov

Těší se na Vás Spolek českých studentů farmacie a všichni naši vystavovatelé!!!