Zahradní slavnost SČSF - 16.5.2017

V čase těsně, než začínají první zápočty a zkoušky v předtermínech, na místě, kterým se pyšní jen málokterá fakulta – v botanické zahradě, se v úterý 16.5.2017 sešli studenti, akademičtí pracovníci a zaměstnanci fakulty poslechnout si jazzovou kapelu Art Jazz Band Hradec Králové, osvěžit se míchanými drinky, zopakovat si botaniku při prohlídce skleníku, zahrát si kroket a pétanque nebo jen poklábosit v příjemném prostředí teplého májového večera. To vše nabídla akce Spolku českých studentů farmacie pojmenovaná stejně jako známá hra prvního českého prezidenta.

1 4

Účast na akci, jistě poznamenaná atmosférou blížících se zápočtů, se vyšplhala nad 150, zahrada však svou rozlohou tento počet vstřebala s velkou rezervou, a tak menší tlačenice se dělala jen u baru, občerstvení a ve skleníku při prohlídce.

2 5

Po 22. hodině ustal jazzový doprovod večera a vzápětí se všechna pozornost obrátila k vystupujícím, kteří krotili v rytmu hudby ohnivé koule, meče a tyče. Další zábava, už ale dle vlastního uvážení, čekala na návštěvníky v nedalekém AC klubu.

3 6

Z pohledu návštěvníka i částečně pořadatele se tato slavnost velice vydařila. S počasím jak na objednávku, jídlem v ceně vstupenky a drinky ‚za 4 pětky‘ to byla akce pro studenta ideální.

 

7

Více fotografií naleznete ve fotogalerii na FB.