Souhrnné informace o posilovně 2014/15

Přináším souhrnné informace o užívání naší posilovny v ak. roce 2014/2015!

Naší posilovnu Na Zámostí budete moct i letos navštěvovat opravdu hojně, a možností jak si vypůjčit klíč je hned několik:
1) půjčení klíče u sekretářky KTV Na Zámostí vždy od 9:00 do 12:00, pondělí až pátek.
2) půjčení klíče v kopírovací místnosti (až bude opět ve stabilním provozu) vždy od 15:00 do 21:00, pondělí až čtvrtek. Klíč je nutné vrátit do 21:00! Nevrácení bude potrestáno!
3) půjčení klíče u našich dvou správkyň Gabriela Matejova - A1/308 a Elis Mlčochová A4/415, případně i u mne na H3.
- půjčit klíč lze z důvodů bezpečnosti minimálně dvojicím s platnými permanentkami!

Číst dál...

Proč naše posilovna?

Stále váháte, jestli začít navštěvovat posilovnu nebo se spokojit s tím jak vypadáte? Dovolte mi potom Vám sdělit, proč navštěvovat zrovna naší posilovnu SČSF Na Zámostí. Letos počet spokojených návštěvníků naší posilovny výrazně vzrostl tak, proč byste nemohli patřit mezi ně?

Proč tedy chodit do posilovny k nám Na Zámostí?
- flexibilní otevírací doba, možnost navštěvovat posilovnu prakticky kdykoliv
- cvičební pomůcky, které chybí i v některých nejmodernějších posilovnách (TRX, běhací pásy, kettlebelly, BOSU, boxovací pytel)
- snaha správců vyjít vstříc všem požadavkům od návštěvníků
- jedná se o neziskovou posilovnu, tedy veškeré peníze z prodeje permanentek slouží k rozšíření a zkvalitnění posilovny
- komorní atmosféra pro stydlivé jedince oproti veřejným posilovnám
- možnost si přinést a pustit vlastní hudbu ke cvičení (k dispozici reprobedny a rádio s CD přehrávačem)
- možnost využití rad zkušenějších cvičenců
A jaká je Vaše výmluva proč nenavštěvovat posilovnu?

Posilovnu lze navštěvovat pouze s platnou permanentkou a tu lze zakoupit pouze u Lukáše Góreckiho (zájemci ho prosím kontaktujte).


Nové možnosti v posilovně

Vyslyšeli jsme Vaše přání, abyste mohli na sobě ještě více dřít tak od nadcházejícího víkendu budete moct navštěvovat naší posilovnu i v pátek, sobotu a neděli. Aby tohle bylo umožněno, byli jmenováni dva víkendoví správci, s kterýma se kdykoliv na víkendovou návštěvu můžete domluvit a oni ať už pujdou s Vámi nebo Vám klíč půjčí. 

Správci, které teda můžete o víkendech kontaktovat:
Elis Mlčochová - A4 / 415 
Daniel Pech - A2 / 613

Při půjčení klíče u správců se podepíšete na papír, opět platí minimálně pro dvojici (z důvodů bezpečnosti) a je nutnost klíč bezprostředně po opuštění posilovny vrátit!

Dodatek: Posilovnu nelze navštěvovat, když zde probíhá vyuka KTV!


Posilovna v akademickém roce 2013/2014

Ceny permanentek SČSF posilovny pro akademický rok 2013/2014:
spolkař - 150,-/semestr a 250,-/rok
nespolkař - 200,-/semestr a 300,-/rok

Permanentky lze zakoupit zatím u Lukáše Góreckého (kontakt viz níže), možnost se domluvit v jakékoliv době na koleji Na Kotli, na Palachových kolejích, případně ve škole.

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek od 9h do 12h se zapůjčením klíče u sekretářky KTV (nutnost minimálně dvojice, sebou mít platné permanentky a průkaz totožnosti s fotkou OP/ISIC). Odpoledne od 15h do 21h se zapůjčují klíče v kopírovací místnosti SČSF (A2/124). Výjimkou jsou časy, kdy probíhá výuka TV. 
Navštívit posilovnu v pátek, sobotu a neděli bude možné pouze po domluvě s Lukášem Góreckým nebo Lukášem Malým. Pro domluvu používejte facebook skupinu "Posilovna SČSF Na Zámostí", případně správcovský email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .


Otevírací doba o zkouškovém a prázdninách

Z důvodu letního zkouškového a letních prázdnin je omezen provoz posilovny. Pro zájemce bude otevřena pouze po individuální domluvě na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Děkujeme za pochopení!


Další články...

  1. Fungování posilovny