Seminář Eucerin

Seminář Eucerin - Dermokosmetika v prostřední lékárny

V úterý 7. 11. proběhl na Farmaceutické fakultě seminář na téma „Dermokosmetika v prostředí lékárny“, který byl připraven ve spolupráci se značkou Eucerin, kde se účastníci mohli dozvědět, jaké vlastně má dermokosmetika místo v lékárně a v podpůrné terapii některých kožních onemocnění, konkrétně atopického ekzému a aknózní pleti. Témata byla ještě doplněna o představení kosmetiky určené pro zralou pleť, jelikož i o tu je v lékárnách velký zájem.

Číst dál...

Zahradní slavnost SČSF - 16.5.2017

V čase těsně, než začínají první zápočty a zkoušky v předtermínech, na místě, kterým se pyšní jen málokterá fakulta – v botanické zahradě, se v úterý 16.5.2017 sešli studenti, akademičtí pracovníci a zaměstnanci fakulty poslechnout si jazzovou kapelu Art Jazz Band Hradec Králové, osvěžit se míchanými drinky, zopakovat si botaniku při prohlídce skleníku, zahrát si kroket a pétanque nebo jen poklábosit v příjemném prostředí teplého májového večera. To vše nabídla akce Spolku českých studentů farmacie pojmenovaná stejně jako známá hra prvního českého prezidenta.

1 4

Číst dál...

XXIX. Valná hromada

Ve středu 10. května 2017 v Salonku 35 kolejí Na Kotli se konala již XXIX. Valná hromada. Kromě hojného počtu řádných členů dorazili i pan děkan doc. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D. a pan Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.. Předsedajícím Valné hromady byl jednomyslně zvolen Mgr. Petr Matouš a ve volební komisi zasedal Adam Majcher, Miroslav Ouzký a Lukáš Bartoš.

Dle programu jednotliví členové Výboru prezentovali zprávy o své činnosti za uplynulý rok. Apolena Koklarová, coby pokladník, poté přednesla jménem Výboru návrh rozpočtu pro ak. rok 2017/2018, který byl Valnou hromadou schválen.

Jedním z nejdůležitějších bodů programu byla volba členů nového Výboru pro ak. rok 2017/2018. Na pozici prezidenta se přihlásil jeden kandidát Josef Kunrt, na viceprezidenta pro vnitro Jakub Eduard Syřínek, na viceprezidenta pro zahraničí Anna Baťková, na viceprezidenta pro vzdělávání Pavlína Chladová, na viceprezidenta pro PR Jiří Doubek a Tereza Jirková, na pokladníka Apolena Koklarová a na pozici tajemníka Markéta Nápravníková. Do Revizní komise se přihlásili 2 kandidáti: Tereza Červinková a David Suchánek.

XXIX. Valná hromada SČSF zvolila včera Výbor pro ak. rok 2017/2018 v tomto složení:

Prezident - Josef Kunrt

Viceprezident pro vnitro - Jakub Eduard Syřínek

Viceprezident pro zahraničí - Anna Baťková

Viceprezident pro vzdělávání - Pavlína Chladová

Viceprezident pro PR - Jiří Doubek

Tajemník - Markéta Nápravníková

Pokladník - Apolena Koklarová

Revizní komise pro ak. rok 2017/2018 sestává z:

Terezy Červinkové a Davida Suchánka.

Finálním bodem byla volba čestných členů SČSF. Nominován byl Lukáš Höchtberger, který byl jednomyslně zvolen.

Odstupující Výbor SČSF děkuje všem přítomným na XXIX. Valné hromadě za jejich účast, vznesené dotazy a připomínky.

Diskuze o transformaci lékárenství - 3.5.2017

Transformace lékárenství jde ruku v ruce s vývojem farmacie

Přední představitelé české farmacie se sešli ve středu 3. května u jednoho stolu na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové, aby diskutovali na téma Transformace lékárenství.

Moderování diskuze se ujal Mgr. Tomáš Cikrt, který kladl dotazy PharmDr. Davidu Mendlovi z České lékárny holding, a.s., prezidentu České lékárnické komory PharmDr. Lubomíru Chudobovi, děkanovi Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové doc. PharmDr. Tomáši Šimůnkovi, Ph.D., ředitelce Odboru farmacie Ministerstva zdravotnictví ČR PharmDr. Aleně Tomáškové, řediteli Státního ústavu pro kontrolu léčiv PharmDr. Zdeňku Blahutovi, MBA a předsedovi Zdravotní sekce Svazu zdravotních pojišťoven MUDr. Pavlu Frňkovi.

Účastníci Diskuze

Číst dál...

XXIX. Valná hromada

Milí členové Spolku českých studentů farmacie,

 

dovolte mi pozvat vás na XXIX. Valnou hromadu SČSF, která se uskuteční ve středu 10.5.2017 od 18:00 v prostorách Salonku 35 kolejí Na Kotli.

 

Hlavním bodem programu Valné hromady bude především volba nových členů Výboru a volba členů Revizní komise Spolku pro nadcházející akademický rok. Dále také kontrola činnosti stávajícího Výboru, kontrola rozpočtu SČSF a schválení podpory navrhovaných projektů pro příští rok. 

Pozvánka s pořadem  

 

Máte-li zájem o kandidaturu na některou z volených či nevolených pozic a tím i aktivnější zapojení do aktivit Spolku, prosíme vás o vyplnění přihlášky a odeslání na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do úterý 9.5.2016, 18:00 h.

 

S radostí v našem týmu přivítáme všechny zájemce o dění v naší studentské organizaci, jak tváře staré, tak nováčky na volené pozice: Prezident, Viceprezident pro vnitro, Viceprezident pro zahraničí, Viceprezident pro PR, Viceprezident pro vzdělávání, Tajemník, Pokladník a Člen Revizní komise.

 

Pokud se do dění chcete zapojit postupně a přispět k fungování Spolku významnou měrou na pozici specifičtěji soustředěné právě na vaše zájmy, a to na pozici koordinátora ať už pro vnitro, tak pro zahraničí, chcete získat nové kontakty, přátelství, zkušenosti a zažít plno zábavy, přihlaste se na některou z nevolených pozic. Hledá se:

Alumni koordinátor, Grafik, Party koordinátor, Student Exchange Officer, National IMP Coordinator, Twinnet Coordinator.

Medailonky nevolených pozic

Medailonky volených pozic

Přihláška na nevolenou pozici

Přihláška na volenou pozici

 

Kandidátní listiny:

Volené pozice

Revizní komise - volené pozice

Nevolené pozice

 

Přihlášky na volené pozice:

Prezident - Josef Kunrt

Viceprezident pro vnitro - Jakub Eduard Syřínek

Viceprezident pro zahraničí - Anna Baťková

Viceprezident pro vzdělávání - Pavlína Chladová

Viceprezident pro PR - Jiří Doubek

Viceprezident pro PR - Tereza Jirková

Pokladník - Apolena Koklarová

Tajemník - Markéta Nápravníková

 

Přihlášky do Revizní komise:

Tereza Červinková

David Suchánek

 

Přihlášky na nevolené pozice:

Alumni koordinátor - Eliška Röslerová

SEO - Lien Phuong Vu

National IMP Coordinator - Eliška Šrámová

Twinnet Coordinator - Anastasiya Kuntsevich

Budeme velice rádi, přijdete-li na zasedání Valné hromady a ohlédnete se s námi za akademickým rokem 2016/2017, který se pomalu a jistě blíží ke konci, a budete-li se s námi podílet na dalším rozvíjení Spolku v nadcházejícím roce.

 

Váš Výbor SČSF 2016/2017.