Trainee programy Contipra

Trainee program je jednoletý adaptační a rozvojový program pro absolventy magisterského stupně studia vysokých škol z následujících oblastí – biologie, chemie, fyzika, farmacie, medicína nebo biochemie s praxí v maximálním rozsahu jednoho roku. Contipro pro rok 2015/2016 vypsal několik trainee pozic.

Program nabízí absolventům poznat různá pracoviště holdingu a seznámit se s jejich aktivitami. Účastník postupně střídá jednotlivá oddělení a pracuje na konkrétních projektech jako plnohodnotný člen týmu. Na každém z pracovišť zůstává 3 až 4 měsíce a získává z něho hodnocení (referenci). Důležitým kritériem při výběru vhodných účastníků jsou komunikační schopnosti a samostatnost při řešení přidělených úkolů. V rámci programu je účastník zaměstnancem holdingu Contipro s roční smlouvou na dobu určitou a tříměsíční zkušební dobou.

Jednotlivé trainee programy:

TRAINEE PROGRAM Č. 1

TRAINEE PROGRAM Č. 2

TRAINEE PROGRAM Č. 3

TRAINEE PROGRAM Č. 4

TRAINEE PROGRAM Č. 5

TRAINEE PROGRAM Č. 6

TRAINEE PROGRAM Č. 7

TRAINEE PROGRAM Č. 8

Po ukončení trainee programu lze přejít na trvalý pracovní poměr v holdingu Contipro.

(update: únor 2015) 
Výběrové řízení pro rok 2015/2016 právě probíhá! Vyberte si z následujících programů a ozvěte se Tereze na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Personální oddělení
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 465 519 561

KONTAKT
Contipro Group s.r.o.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
www.contipro.com