Hledáme pomocníky na EPSA AA

Jistě jste už zaslechli, že se v Hradci Králové bude konat mezinárodní kongres EPSA Autumn Assembly 2014. Takto velká akce ale potřebuje také spoustu lidí, kteří se podílejí na jejím hladkém průběhu. Proto žádáme Vás, naše spolustudenty, abyste nám s jejím organizováním pomohli.
 
 
A co vlastně takový Helper dělá?
  • pomáhá s technickou podporou
  • doprovází účastníky kongresu
  • podává účastníkům informace
  • zajišťuje sociální program
Co za to?
  • možnost zúčastnit se edukačního a sociálního programu
  • účast při organizaci mezinárodního kongresu
  • poznání nových lidí, vytvoření mezinárodních kontaktů
Časová náročnost
  • před kongresem: informační schůzka 2., 3. a 4. týden v říjnu
  • během kongresu cca 50 % času pomáhání, 50 % volno
Předpokladem je schopnost komunikace v angličtině. 
 
 
Více informací o kongrese naleznete na: http://www.epsa-aa2014.com/
Přihlášování bude možné od pondělí 29. 9. 2014 od 20 hodin na stránkách www.scsf.cz 
Kontakt pro Helping Committee: Šárka Nováková ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

call helpers-01

 

 

EPSA Autumn Assembly 2014

Let´s CZECH it!

 First, let us set the scene, it was Saturday the 2nd of November 2013, 6 pm, the large auditorium of Valencia’s’ Faculty of Medicine. At the front of the room just four of us, the brave delegates from the Czech Republic, who took to the stage with the only one intention in mind, to make sure we secured the right to host the EPSA AA 2014. We wanted to convince the official delegates of the EPSA member associations that the Czech Republic is the best choice for organising EPSA Autumn Assembly in 2014.

 With a lump in my throat I began our presentation and I tried to concentrate on the initial introduction of our most courageous team. However, the long chain of events that lead me to this place suddenly came to my mind:

Číst dál...

Let´s CZECH it!

Po článku nabytém dojmy a zážitky z EPSA Autumn Assembly ve Valenci, bych se chtěla i já podělit o své nadšení spojené s touto událostí, tentokrát však z pohledu teamové „šéfky“ EPSA AA 2014.

 Sobota 2. listopadu 2013, 18. hodina, velká aula lékařské fakulty ve Valencii. Na scénu vstupujeme my - 4 stateční - zástupci českých studentů farmacie s jediným záměrem – být lepší než maďarská konkurence a přesvědčit tak oficiální delegáty všech členských asociací EPSA o tom, že jsme tou nejlepší volbou pro organizaci akce takových rozměrů jako je EPSA Autumn Assembly v příštím roce. S knedlíkem v krku zahajuji prezentaci a snažím se soustředit na úvodní představení našeho odhodlaného teamu. Před očima mi však najednou probíhá sled té spousty událostí, které mě přivedly až na toto místo:  

  DSCN3828

Číst dál...